Gusto Restaurant Hakkında

Biz Kimiz Ve Ne Yapıyoruz ?

Biz Kimiz Ve Ne Yapıyoruz ?

“ Denizden gelen lezzet ” sloganı ile çeşitli deniz mahsüllerini kaliteli ürün ve kaliteli hizmetle sunma anlayışı ile yola çıkan Gusto Restaurant, Kos Limanı'na varınca feribottan iner inmez sizden 50 adım kadar uzağınızdadır.

Günübirlik ziyaretçilerden misiniz? Zaman kısıtlı diye üzülmeyin. Nasıl olsa bilet gişesi ve pasaport kontrol merkezi göz hizanızda. Gece konaklayacak mısınız? Gece Kos Limanı'nın en güzel deniz kıyısında ve buzuki eşliğinde içkinizi yudumlarken lezzet yolculuğuna çıkın. Şefimiz Alikiviadis Pilias'in eşsiz tekniklerle pişirdigi muhteşem tatları keşfedin. Mutfaktan gelen hünerinin kokusu lezzeti haber verir.

Balık tezgahlarının ömrünün maksimum 2 gün olması sebebi ile sadece taze ve günlük balık ve balık ürünleri kullanıyoruz. Tüm ürünleri özellikle mevsiminde tercih ediyoruz. Sizleri alışılmışın dışına çıkarmak için kendimizi sürekli yeniliyoruz ve degişik tatlar üzerinde çalışıyoruz. Güzel yemeklere ilave olarak sıcak ilgi ve güleryüz ile şahane bir atmosferde nefis yunan muzikleri ile sizleri rahatlatmaya çalışıyoruz.


Vizyonumuz

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini tam ve zamanında karşılayacak ürünleri ve hizmeti sunarak deniz ürünleri restoranları alanında ilk tercih edilen marka olmaktır.


Misyonumuz

Hijyenik şartlarda, zamanında ve kaliteli bir şekilde servis yaparak müşteri memnuniyetini sağlamaktır.


Grup Rezervasyonları

Kış sezonu için 85, yaz sezonu için deniz kenarı ve bahçe olmak üzere toplam 120 kişilik oturma kapasitemiz vardır. Toplantı, düğün vb. organizasyonlarınız için değişik seçeneklerden oluşan menüler hazırlayabiliriz.


Gusto Restaurant Rezervasyon" Denizden Gelen Meltem Esintisi ve Yunan Müzikleri eşliğinde Gusto Restaurant'ın ve Kos Adasının Tadına Varın "