Sizin İçin

Gusto Restaurant' ta Sizi Bekleyenler.

Sahil terasımızda oniki adaların farklı uzolarının tadını çıkarabileceğiniz gibi sakız likörü veya rakomelo eşliğinde değişik lezzetlere yelken açabilirsiniz.

YEREL İÇECEKLER

Kos' un ufak üreticilerinin özel şaraplarını bizde deneyebilirsiniz.

ÖZEL IZGARALAR

Yöre otları üzerine oturtulmuş taze ton balığı filetosu kömür ızgarasında talimatınıza uygun ölçüde pişiriliyor ve ağzınızda eriyor.

ÖZEL YEMEKLER

Menümuzun Yunan mutfağı bölümünde sık raslanmayan geleneksel lezzetleri bulabilirsiniz. Et sevenlerimiz bizantine ile tarihe bir lezzet yolculuğu yapabilirler. Peynir saganaki seyrek karşılaşabileceğiniz bir şekilde Gusto da 4 çeşit peynirden çok farklı lezzetlerde karşınıza çıkacak.

Gusto Balık Restaurant'a Hoş Geldiniz.

Çilekli Salata Olur mu Demeyin, Deneyin.

Gusto Restaurant Hakkında

Biz Kimiz Ve Ne Yapıyoruz ?

“ Denizden gelen lezzet ” sloganı ile çeşitli deniz mahsüllerini kaliteli ürün ve kaliteli hizmetle sunma anlayışı ile yola cikan Gusto Restaurant, Kos Limanı'na varınca feribottan iner inmez sizden 50 adım kadar uzağınızdadır.

Günübirlik ziyaretçilerden misiniz? Zaman kısıtlı diye üzülmeyin. Nasıl olsa bilet gişesi ve pasaport kontrol merkezi göz hizanızda. Gece konaklayacak mısınız? Gece Kos Limanı'nın en güzel deniz kıyısında ve buzuki eşliğinde içkinizi yudumlarken lezzet yolculuğuna çıkın. Şefimiz Alikiviadis Pilias'in eşsiz tekniklerle pişirdiği muhteşem tatları keşfedin. Mutfaktan gelen hünerinin kokusu lezzeti haber verir.


YEREL İÇECEKLER

Kos' un ufak üreticilerinin özel şaraplarını bizde deneyebilirsiniz.

MEZE BAR

Peynir saganaki seyrek karşılaşabileceğiniz bir şekilde Gusto da 4 çeşit peynirden çok farklı lezzetlerde karşınıza çıkacak.

LOKASYON

Kos Limani'na varınca feribottan iner inmez sizden 50 adım kadar uzağınızdadır.Gusto Restaurant Rezervasyon" Denizden Gelen Meltem Esintisi ve Yunan Müzikleri eşliğinde Gusto Restaurant'ın ve Kos Adasının Tadına Varın "